Tiny House


Tiny HouseTiny House

Evinizle Gezmenin Tadını Çıkartın

Türkoğlu Grup şirketi olarak birçok ilke imza attığımız gibi yine bir ilke imza attık. Ve yolumuza hız kesmeden devam etmek istiyoruz. Biz üreticiyiz ve üretici olmayı seviyoruz. Ülkemizde son dönemin gözdesi olan mini ev ,küçük ev,tekerlekli ev, ve benzeri isimlerle adlandırılan ve en çok dile getirilen Tiny house ismi ile bilinen evlerin talepleri artış göstermeye başladı. En büyük etken hobi bahçelerine yapılan evlerin yıkım kararlarının ardından gelişti diyebiliriz. Bizde Türkoğlu grup olarak (Tiny House ) römork üretimine başladık. Üretimini yaptığımız Tiny House Römork TSE -O2 Tip onay belgelidir. Müşteri talebi doğrultusunda istenilen plana göre hafif çelik üretimi yapılmaktadır. Tiny House iç, dış kaplamaları ve iç tasarım tamamen sizlere aittir. Türkoğlu Grup şirketinden aldığınız Römorkta Tarafınıza verilen O2 belgeleri ile birlikte noterden Ruhsat ve Plaka çıkarmanız gerekmektedir. Çıkartılan ruhsatta vize geçerlilik süresi 1 yıldır. Römorka ait özel motor olmadığı için MTV ye(Motorlu Taşıtlar Vergisine) tabi değildir. Alım ve satım işlemlerinde araç alıp satıyormuşsunuz gibi noterden işlem yapılmaktadır. Karayollarında kullanım esnasında vize muayenelerinin yapılmış olması gerekmektedir. Karayollarına çıkmak istenilmediği zaman ise plakanızı trafikten çekerek yıllık muayeneye gitmeyi de ortadan kaldırmış olursunuz. Son iki yıl Korona virüs yani pandemi belası yüzünden ülkemiz ve dünya adına çok karamsar yıllardı bu yılların kötü enerjisini üzerimizden atmanın tam zamanı Evinizin yerini siz belirleyin ve belirlerken özgürlüğünüzün tadını çıkarın. Hatta ve hatta evinizin yerini belirlemeyin hayata başka bir pencereden bakarak özgürce evinizle birlikte gezin. Hep filmlerde ya da haberlerde görüyoruz ya ben evimi yanıma aldım ve geziyorum diyen çılgın kişileri artık sıra bizde hem kendimize hem de sevdiklerimize daha fazla zaman ayırmanın tam zamanı. Tiny house mabil evlerle sizlerde zamana karşı koyun ve özgürce hayatın tadını çıkartın.


Helikopter Fan - Tüm Mekanları İhtiyacı

Türkiye'de ilk ve tek Yerli ve milli üretim olarak Tüm AR-GE çalışmalarını kendimiz geliştirip, olması gerekenin daha iyisini yaptığımız ve Tufan Endüstriyel Fan markasını verdiğimiz Helikopter tavan fanlarını Türkoğlu Grup bünyesine katmış bulunmaktayız. Yurt dışından ithal edilen emsallerine nazaran daha az elektrik tüketimi ve daha fazla alanda hava akışını doğru ve düzenli bir şekilde almayı başardık. Ve bunun testlerini laboratuvar ortamında yaptırarak taçlandırmış olduk. Alüminyum kanatlarda geliştirdiğimiz ve kendi bünyemizde olan özel kanat kalıbımızdaki havanın doğru bir şekilde tam olarak gübrenin üzerine ve kullanılan alandaki hayvanları rahatlatacak özel olarak şekillendirilmiş kanat yapısı nedeniyle hem et hem de süt üretiminde %10-15 oranın da artış olmuştur. Montaj bağlantı elemanları son derece güvenilir ve Tufan Endüstriyel Fan sisteminin kendi içerisindeki emniyet koruma mekanizmasından dolayı fabrikalar, fuarlar, alışveriş merkezleri yüksek tavanlı kafe, lokanta ve eğlence merkezlerinde kullanımı mümkündür.

Helikopter Fan
Helikopter Fan

About Name

Acar Spor Külübü Sponsoru Olduk

Türkoğlu LTD. ŞTİ. Genel müdürümüz Murat TÜRKOĞLU Acar spor kulübüne destek vermenin kendileri için önemli olduğunu belirterek Acar Spor Kulübü ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğunu aynı zamanda gençlere de başarılarının daim olmaları temennisinde bulundu.
Sözlerini ise yukarı kızılcalı olmanın gurur verici olduğunu ifade ederek tamamladı


About Name

15. Yıl Yemeği

Türkoğlu ltd.şti 2011 yılında İş Ortakları, Tedarikçileri,Çalışanları,ve ailelerinin katılımıyla 15 inci yıl yemeğini gerçekleştirdi. Genel Müdürümüz Murat Türkoğlu’nun ricası ile organizasyonda bulunan misafirlerimiz tarafından 5 yılın üzerinde çalışan personellerimize onur plaketleri takdim edildi.
250 kişinin katılım sağladığı gecede sektörel bilgiler verilerek katılımcılara zengin bir program sunuldu. Diğer bir yandan da eğlenceli ve duygu dolu anlar yaşandı.
Geceye katılan ve bizleri böyle güzel bir günde yalnız bırakmadıkları için tüm misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...